KONGRE SEMİNER FUAR ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI

Fuar Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda ulaşımlarını sağlamaktır. Bu yüzden Turbüs Turizm olarak; pazarlama, tanıtım, seminer ve her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızın ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geri dönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır.

Servis araçları ile Güvenli Ulaşım hizmetleri sunan Turbüs Ulaşım Gerek teke tek gerekse gruplar için istenilen tür ve kapasitede minibüs ve otobüsler temin eder.

Turbüs Ulaşım, kongre-seminer organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar. Eğer heyet içerisinde protokol kapsamına giren kişiler mevcutsa, bu kişilere yönelik Protokol Taşımacılığı Hizmeti de sunulabilmektedir.

TOP
Sohbeti Başlatın
Merhaba Whatsapp Destek Hattımız Aktif. Hemen Bize Yazabilirsiniz...