GENEL MÜDÜR MESAJI

Değerli Paydaşlarımız,
2007 yılında başladığımız öğrenci servis taşımacılığında tecrübeli sürücü vehosteslerimiz ile özverili çalışma tempomuz, teknoloji ve yeniliklere açık olmamız biziservis taşımacılığı alanında önemli bir firma haline getirmiştir.

Servis Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı, Okul ve Öğrenci Servis Taşımacılığı alanında Turbüs Ulaşım birçok yeniliği ve hizmet standardını da beraberinde getirmiştir. Hedefini daima dünya standartlarına göre belirleyen, Karayolları servis taşımacılığı yönetmeliğini, uygulayan ve değişiklikleri en hızlı zamanda uygulayan, Turbüs Ulaşım, bu anlamda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Modern donanımlı ve önceliğimiz güvenli servis aracı, olan bakımları zamanında yapılan kar lastiği, yangın tüpü kontrolü sağlanan, İBB güzergah belgesi olan (Tüm araçlarda 3 nokta emniyet kemeri) servis araçları filomuz ile hizmet kalitemiz, sektörde Turbüs Ulaşım adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir. Sürekli genişleyen müşteri ağımız, verdiğimiz servis taşımacılığı, hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır. Bu doğrultuda önceliğimiz Güvenli Ulaşım’dır.

Saygılarımla.
HASAN ŞAHİN
Genel Müdür

TOP
Sohbeti Başlatın
Merhaba Whatsapp Destek Hattımız Aktif. Hemen Bize Yazabilirsiniz...