ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Turbüs Ulaşım; Eğitim Kurum ve Kuruluşlarına, Kolejler, Özel Okullar, Liseler ve Orta öğretimlere Öğrenci Taşımacılığı alanında Servis Hizmetleri Sunmaktadır. Turbüs; olarak bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübemize dayanarak öğrenci taşımanın önemini ve sorumluluklarını bilen kadromuzla hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Öğrenci Sunum Dosyamızı Görüntülemek için Tıklayın!

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın gönül rahatlığıyla teslim edildiği güvenli bir taşıma hizmetinin temel görevimiz olduğunu biliyoruz ve bu güvene layık olmak için çalışıyoruz. Öğrencilerimizin ulaşımını Turbüs’e özel bir taşıma modeli ile sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm eğitim kurumlarında bulunan ofislerimizde görev alan kadromuzla birlikte taşıma modelimizin güvenliğini, kalitesini, sürekliliğini ve koordinasyonunu denetliyor, izliyoruz. Tüm süreçlerimizi  yazılımı Programı ile takip diyor ve  Raporluyoruz. Okul yönetimi ve velilerimize, talepleri doğrultusunda servislerle ve öğrencilerin taşınma süreçleriyle ilgili tüm bilgi ve rapora ulaşabilecekleri bir sistem sunuyoruz.

Güvenilir ve kaliteli bir yolculuk için sektördeki tüm inovasyon ve teknolojileri yakından takip ediyor, hizmet kalitesini artıracak yenilikleri firmamıza entegre ediyoruz. Müşterilerimizin taleplerini ve kriterlerini doğru analiz edip, geliştirdiğimiz özel taşıma modelimizle beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Öğrenci taşımanın ne kadar özen ve profesyonellik gerektirdiğinin bilincinde olan ve bu bilinçle bugüne dek sunduğu hizmetleriyle sektörün güven veren isimleri arasında yer alan Turbüs Ulaşım deneyimli kadrosu ve yeni araçlardan oluşan filosuyla öğrenci taşımacılığına ilişkin tüm taleplerinize memnuniyet garantili çözümler sunuyor. Kolejler, eğitim kurum ve kuruluşları, özel okullar, ortaöğretim ve liseler olmak üzere öğrenci taşımacılığının her alanında ihtiyaçlara beklenen kalite standartlarında yanıt vermekteyiz.

İçinizde en küçük bir şüphe olmaksızın çocuklarınızı içiniz rahat bir şekilde teslim etmenizi sağlayan öğrenci taşımacılığı hizmetlerimizin merkezinde çocuklarınızın güvenliği ve konforu yer almakta. Firmamıza özel taşıma modeliyle çocuklarınızı taşıyor, tüm bu sürecin başlangıcından itibaren taşıma hizmetlerimizi sürekli denetliyoruz. Hizmet verdiğimiz bütün okullarda yer alan ofislerimizle eş zamanlı çalışan denetim ekibimiz; öğrenci taşımacılığına ilişkin verilen hizmetlerin sürekliliğini, kalitesini, güvenliğini ve koordinasyonunu aralıksız bir biçimde denetlemektedir. Bu sayede firmamızdan aldığınız hizmetin kalite ve güvenilirliğinde değişme olmadığından, çocuklarınızın konforlu ve aynı zamanda güvenle taşındığından her daim emin olmanın rahatlığını yaşarsınız. Turbüs Ulaşım’a özel yazılımlar sayesinde taşıma hizmetleri sürekli kaydedilir ve raporlanır. Bu kayıtlarla oluşturulan raporlara ise şeffaf bir biçimde dilediğiniz zaman erişebileceğiniz sağlanmaktadır. Yazılımımız ile kayıt altına alınan tüm ulaşım ve hizmet verileriyle oluşturulan raporlar okul yönetimleri ve tüm veliler tarafından gerek öğrencilerin eşzamanlı taşınma süreçleri gerekse de servislerle ilgili istendiği zaman ulaşılabilmektedir.

Adını, sektörün en güvenilir isimleri arasına yazdıran Turbüs Ulaşım inovasyon ve teknolojileri yakından takip etmekte, hizmet kalitesini daha da ileriye taşıyarak sizlerin memnuniyetini bir adım öteye taşıyacak yenilikleri hizmetlerimize entegre etmeye devam etmektedir. Servis araçlarımızın seçiminden teknik bakımlar konusundaki titiz takibimize, sürücü seçimindeki özenimizden araçlarımızdaki emniyet kemeri tercihlerimize kadar öğrencilerin en güvenilir şekilde taşınması için en küçük detayı dahi ihmal etmeksizin her konuya gereken önemi vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına kulak veren firmamız bu taleplerin analizi sayesinde özel taşıma hizmetlerinde beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet kalitesi sunma vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

SEKTÖRDEKİ FARKLARIMIZ BELGE VE EĞİTİMLERİMİZ

Mesleki Eğitim Programı
Taşımacılık Alanında Alınan ISO9002 Belgesi
Güvenli Sürücü Seçim Kriterleri
Uydu Takip Sistemi Teknolojisi
Rehber Eğitimi
Psikoteknik Test Uygulaması

SERVİS SÜRÜCÜLERİMİZ

Sürücü Seçim Kriterlerimiz ve Yetkinlikleri

25 - 58 yaşları arasında olmak.
Yüz kızartıcı bir suçtan ceza almamış olmak.
Trafik kayıtlarında “güvenli sürücü” özelliğini etkileyecek  nitelikte ceza almamış olmak.
Psikoteknik Değerlendirme Testlerinde yeterli bulunmak.
Tam teşekküllü bir hastaneden sağlık raporu almış olmak.

ARAÇLARIMIZ

Turbüs, ABS ve ASR güvenlik donanımına sahip, 5 yaşının altında, Mercedes, Volkswagen, Ford ve Fiat marka  araçların yer aldığı bir filoya sahiptir.
Araçlarımız, gerek görünümleri gerekse donanımlarıyla Servis Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen standartların çok daha üzerinde standartlarda hazırlanmaktadır.

EMNİYET KEMERLERİMİZ

Yuva öğrencilerimiz için özel olarak imal ettirdiğimiz 4 noktalı kemerler kullanılmaktadır.
Turbüs araçlarında, her öğrenci için ayrı 3 noktalı kemerler bulunmaktadır.

UYGULAMALARIMIZ

Servisin nerede olduğunu öğrenebilme… (Arvento Kids ve Mobil uygulamalar…)

EĞİTİMLERİMİZ

Turbüs Ulaşım Hizmetleri Eğitimi
İletişim
Güvenli Sürüş Teknikleri
İlk Yardım
Acil Durum Eğitimi
Zincir Takma Eğitimi
Problem Çözme Teknikleri
Stres Yönetimi

Anket çalışmalarımız

Mobil Uygulama
Veli Hizmet Geliştirme Anketi
Öğretmen Hizmet Geliştirme Anketi
Rehber Hizmet Geliştirme Anketi
Sürücü  Hizmet Geliştirme Anketi
Öğrenci Hizmet Geliştirme Anketi

TEŞEKKÜR BELGESİ , DOĞUM GÜNÜ VE GEÇMİŞ OLSUN KARTI

UYGULAMALARIMIZ HAKKINDA

Servis esnasında ay boyunca servis düzenini bozmayan öğrencilerimize teşekkür belgesi uygulamamız ile servise aidiyet ve motivasyonu artırıcı çalışmalarımız mevcuttur.

GÜZERGÂH OPTİMİZASYONU

Güzergâh optimizasyonları özel bir yazılım desteğiyle harita üzerinde planlanmaktadır. Süre,
mesafe ve trafik yoğunluğuna göre en ideal güzergâhlar oluşturulmaya çalışılmaktadır.
Kullandığımız özel yazılımlarla optimum güzergâh planlaması oluşturulmakta ve efektif çözüm önerileri geliştirilerek müşterilerimize maksimum fayda sağlayacak ideal servis rutları tasarlanmaktadır

GPS (ARAÇ TAKİP SİSTEMİ)

Personel ve öğrenci taşımacılığında kullanılan tüm servis araçlarımızda GPS sistemi
bulunmaktadır.
İstenildiği takdirde müşterilerimize GPS sisteminde kullanıcı alanı açılarak araçlarını takip
edebilmeleri ve araçları varış noktasına yaklaştığında
SMS ile bilgilendirilmeleri sağlanmaktadır.
Bu sistem  akıllı telefonlar ile
entegre çalışmaktadır.

YOL – RİSK ANALİZLERİ

Talep edilmesi ve ihtiyaç duyulması halinde hizmet verilen lokasyonun yol risk analizi yapılmakta, sürücülerle ve isteğe göre kurum çalışanları ile paylaşılmaktadır.
Yol risk analizinde her bir güzergâhın gidiş ve geliş yolunun kamera kaydı yapılmakta, sürüş güvenliğini olumsuz etkileyebilecek noktalar belirlenmekte, alınması gereken önlemler netleştirilerek güzergâh raporları hazırlanmaktadır.

ÖĞRENCİ OTURMA PLANLAMAMIZ

Servis araçlarımızda öğrencilerimiz, yaş grupları, davranış özellikleri ve diğer özelliklerine
göre okulun ilgili birimleri ve Turbüs iş birliği ile kendileri için önceden belirlenmiş oturma
planlaması doğrultusunda seyahat etmektedirler.
Okulun ilgili birimlerinin onayı alınmadan oturma planında değişiklik yapılmamaktadır.
uygulamalarımız

DENETİMLER

Her gün, aynı kalitede, güvenli ve sorunsuz hizmetin sürmesi için Turbüs, kendine özgü bir
“denetim sistemi” ile servis hizmetlerini kontrol etmektedir. İç denetimlerin yanı sıra yılda bir
kez tarafsız bir kuruluş tarafından tüm hizmet süreçleri incelenmektedir.
Denetim Uygulamalarımız;
Servislerin Günlük Denetimi
Aylık Araç Denetimleri
Uydu Takip Sistemi ile Anlık Denetimler
Hız-Konum-Güzergâh Denetimleri
Gizli Kamera Denetimleri
Hatalı mı!” Telefon Denetimi

FERDİ KAZA VE 3.ŞAHIS MALİ MESULİYET SİGORTASI

Servislerimizle taşınan tüm yolcularımıza servis süresince oluşabilecek kazalara karşı Ferdi Kaza Sigortası yaptırılmaktadır. Ayrıca taşıma faaliyetleri esnasında oluşabilecek risklere karşı “3. Şahıslar Mali Mesuliyet
Sigortası” yaptırılmaktadır.

Yolda oluşabilecek olası bir sağlık sorunu ya da kazada MED LINEfirması en kısa sürede acil ambulans hizmeti vermektedir.

Araç İlaçlama

Zararlı bakteri ve mikroorganizmaları engellemek amacıyla araçlarımız belirli periyotlarda ilaçlanmaktadır.

TOP
Sohbeti Başlatın
Merhaba Whatsapp Destek Hattımız Aktif. Hemen Bize Yazabilirsiniz...