PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel Taşımacılığı Turbüs Ulaşım, Firmaların en büyük sıkıntılarından biri olan ulaşım sorununa Turbüs Ulaşım, olarak çözüm üretmek en büyük hedeflerimizden biridir. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile kontrol ve denetimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Tüm personel servis araçlarını denetliyor ve takibini sağlıyoruz.

Bu güne kadar, Şirketlere, Holdinglere, Fabrikalara, Özel ve Kamu kurumlarına Personel Taşımacılığı, konusunda hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz.

Tüm servis sürücülerimizde, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Servis araçlarımızın tamamı, yeni, yolcularımız için konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir servis aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz. Taşınan tüm personellerimize koltuk sigorta güvencesi sağlıyoruz.

Modern ve yeni Minibüs ve Otobüs filomuz ile servis araçlarımızın arıza vs. durumlarında yedek araçlarımız ile mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz servis güzergâhlarında anlık trafik kaza vs durumlarını sürücülerimiz ile paylaşıyor olası gecikmelerde firmanızı bilgilendiriyoruz .

Çalıştığımız her kuruma bir Ulaşım koordinasyon elemanı tahsis ediyoruz.

Personel Taşımacılığı alanında referanslarımız için info@turbus.com.tr ile yada teklif iste formundan bize ulaşabilirsiniz.

Personel Taşımacılığı İstanbul, firmaları, fiyatları, şirketleri konusunda diğer taşımacılık yapan firmalar içerisinde en iyi hizmeti Turbüs Ulaşım olarak , tüm karayolları yolcu taşımacılığı için gerekli belgelerle personel taşıma aşanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında yasal koşulları sağlayarak en uygun servis taşıma fiyatını sunmakta ve en genç servis araçlarımızla birlikte en iyi hizmeti vermeye azami gayret göstermektedir.

Personel Servis Taşımacılığı İstanbul

Personel Taşımacılığı istanbul Turbüs Ulaşım teknoloji ile insanın iş birliğine dayalı bir çalışma sistemi ile kusursuz hizmet sunma deneyimini siz değerli müşterilerimize yaşatıyoruz.

İstanbul Personel Servis Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı Alanında Turbüs ulaşım firmalara, fabrikalara personel ulaşımları anlamında ekonomik çözümler sunar.

Personel taşıma hizmetlerinde görev alan tüm servis aracı sürücülerimiz sektörde en az 5 yıl tecrübeli kişilerden olup, aldıkları psikoteknik, src, ileri sürüş ve güvenli sürüş eğitimlerini belgeleyen sertifikalı kişilerdir. Koymuş olduğumuz bu standardın amacı, çalışanlarınızın rahat bir yolculuk yaşayarak, güvenliklerinin sağlanması hedeflenmektedir.

Araç filomuzun tamamı 0-5 yaş arası servis araçlarından olup, bakımları günlük olarak takip edilir ve muayeneleri gün geçirmeden yapılır.

Aldığımız tüm önlemlerin yanı sıra, servis araçlarımızın tamamı Arvento GPS – araç takip sistemiyle takip edilerek yol güzergahında oluşabilecek tüm aksaklıkların çalışmalarımızı engellememesi adına önceden önlem alınır. Ayrıca servis taşımacılığı hizmetimizden faydalanan tüm çalışanlarınız servis aracı içerisinde ayrı ayrı sigortalanarak, ferdi kaza koltuk sigortasıyla güvence altına alınır.

Personel Taşımacılığı Fiyatları

Son yıllarda servis taşımacılığı artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönüşmesiyle birçok firmanın giderlerinin arttığını biliyoruz. Bu sebeple firmanızda mevcut güzergâhlar tekrar gözden geçirilerek hem personel taşımacılığı fiyatlarını kontrol altına almanızı sağlıyor, hem de kaliteyi ucuza mal ediyoruz.

Diğer personel servis taşımacılığı şirketleri içerisinde farkımız yaptığımız çalışmalarda müşterilerimize verdiğimiz güvendir. Personel Taşımacılığı Fiyat Teklifi Verirken
Personel taşımacılığı ücretleri belirlenirken öncelikle araç kapasitesi tespiti yapılarak aracın kullanacağı güzergahın kilometre hesaplaması yapılır. Sabah ve akşam olmak üzere toplam yapılan toplam kilometre esas alınarak fiyatlar belirlenir.

Tarafımızdan verilen fiyat teklifi içerisinde güzergah mesafesi, kullanılacak araç kapasitesi, aracın sigortası, akaryakıt giderleri, sigorta giderleri ve diğer tüm bakım gibi giderler dahil edilerek fiyatlandırma tarafınıza gönderilir. Bunlar ayrıca fiyat teklifi içerisinde açık bir şekilde görebilmeniz mümkün.

Güzergah & Rota Optimizasyonu Programı

Yaptığımız tüm rotasyon çalışması tamamen çalışanların menfaatini düşünerek yapıldığı gibi aynı zamanda şirketin ödeme noktasında ki bütçesini de hedef almaktadır. Özel rotasyon programlarımız aracılığıyla yaptığımız çalışmalar sonucunda servis araçlarımızı çalışanlarınızın yollarda daha az zaman geçirmesini sağladığımız gibi, trafiğin daha az yoğunluk yaşandığı bölgeleri seçerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra servis aracının güzergahı kısaltılma durumu gözetlenerek maliyetlerinizi düşürmeyi sağlıyoruz.

Güzergah çalışmasını yaparken yaptığımız taşımacılığı işini en kolay hale getirebilmek amacıyla çalışanlarınızın servis aracına ulaşımını en kolay ve kısa olacak şekilde ayarlıyor, aynı zamanda ilk binen personel servis aracı içerisinde ki geçirdiği süreyi en aza indirmek hedefimizdir.

Aldığımız Güvenlik Önlemleri

•İstanbul koşulların da trafikteki araç sayısı ve yoğunluğu sebebiyle her an kazaya müsait bir ortam var. Bu sebeple hizmette kullanılan tüm araçlar kasko sigortasının yanı sıra “ferdi kaza koltuk sigortası” ile kişiler ayrı ayrı sigortalanmaktadır. Yapılan sigortanın en düşük kişi başı teminatı elli bin TL. dir. Olası bir kaza durumunda özel hastane ayırt etmeksizin tüm masrafları bu sigorta tarafından karşılanır. Ayrıca firmamız Medline sağlık kuruluşuyla anlaşmalı olup tüm olası tedbirler alınmaktadır.

• Ayrıca araçlarımız içerisinde yangın tüpü, ilk yardım çantası gibi bulundurulması zorunlu olan tüm gereçler bulunduğu gibi hepsinin bakımları ve yenileme süreleri düzenli takip edilmektedir.
Aplikasyon yenilikler

Cep telefonu aplikasyonlarından servis aracının yerini servis sayısını ve personellerinize uygulamadan sms ve aramalara anlık olarak servis aracı sürücü ve araç bilgileri görebilmektedirler..

İhtiyacınız olan servis taşımacılığı işinde bizden teklif almadan karar vermeyin., personel taşımacılığı fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’da Personel Taşımacılığı Hizmet Bölgelerimiz;

İstanbul Avrupa Yakasında; Personel servisi Güngören, personel servisi Beyoğlu, personel servisi Zeytinburnu, personel servisi Silivri, personel servisi Küçükçekmece, personel servisi Kağıthane, Avcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, personel servisi Büyükçekmece, personel servisi Beylikdüzü, personel servisi Beşiktaş, Bahçelievler, Sarıyer, personel taşıma Arnavutköy, Esenler, Bağcılar, Eyüp, personel servisi Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Şişli, Çatalca, Sultangazi, Başakşehir.

TOP
Sohbeti Başlatın
Merhaba Whatsapp Destek Hattımız Aktif. Hemen Bize Yazabilirsiniz...