TURİZM TAŞIMACILIĞI

Turbüs Ulaşım, hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara Minibüs, Midibüs ve Otobüs temini sağlamaktadır.

Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, Vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, hafta sonu ve günübirlik gezilere Minibüs ve Otobüs temininde bulunmaktadır.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceğiniz bu özel turlara, Turbüs Ulaşım güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İstanbul’da faaliyette bulunan Turizm Taşımacılığı Firmamız.

Yurtiçi Kültür Turları

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Turbüs Ulaşım, güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

Turbüs Ulaşım, bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat Acentelerinin tur programlarında da talep edilen araç kapasiteleri 9 kişilik -14 kişilik-17 kişilik – 27 kişilik -31 kişilik-46 kişilik ve 55 kişilik minibüs ve otobüslerimiz ile ulaşım çözümleri sunuyoruz.

Araç ihtiyaçlarınız için, araç ihtiyaç formunu doldurarak ya da info@turbus.com.tr programlarınızı göndererek iletişime geçebilirsiniz.

TOP
Sohbeti Başlatın
Merhaba Whatsapp Destek Hattımız Aktif. Hemen Bize Yazabilirsiniz...